فرخ یکدانهکارشناس ارشد انیمیشن، نویسنده و کارگردان سریال دانشمندان بزرگ،شب های شیرین و قصه های جورواجور، نویسنده سریال ماجراهای قصه به قصه، کارگردان چندین تیزر بازرگانی و همچنین سرپرست تیم نویسندگان و کارگردانان مجموعه بزرگ مهارت های زندگی است.

 وی از سال 76 تا کنون در موسسه حور مشغول فعالیت است و تاکنون چندین جایزه از جشنواره های مختلف دریافت کرده است. وی علاوه بر فعالیت در زمینه تولید انیمیشن از سال 78 به تدریس در دانشگاه نیز مشغول است. 

 

 محراب ناصری

محراب ناصری طهرانی

- عضو گروه کارگردانی در "مجموعه مهارتهای زندگی" از سال 91 تاکنون.

 - دستیار کارگردان در "مجموعه قصه های جورواجور" سال 88-91

 - سرپرست انیمیت در "مجموعه ماجراهای قصه به قصه" سال 88-91

 - انیماتور در "مجموعه قصه ما مثل شد" سال 85-88.

 - همکاری با موسسه حور از سال 1385 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ارشاد رهبرارشاد رهبر صبح خیز

فارغ التحصیل هنرهای دیجیتال

از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه انیمیشن اغاز و در سال 1385 با عنوان انیماتور در پروژه ریزه میزه 3 بعدی درموسسه حور مشغول به کار شد. وی با عنوان لی اوت کار، نور پرداز و رندر من در پروژه های قصه ما مثل شد، مجموعه تیزرهای آموزشی وزارت کار، وزارت بهداشت، ستاد مبارزه با مواد مخدر و همچنین با عنوان سرپرست تیم در مجموعه راز جنگل شفا حضور داشته است. از سال 1390 با عنوان کارگردان در پروژه مهارتهای زندگی مشغول به کار بوده و تا امروز بیش از 40 قسمت از این مجموعه را کارگردانی نموده. 

 

بهروز روستایی

 

 

 

بهروز روستایی

متولد 1364 از تهران – کارشناسی گرافیک (ارتباط تصویری)


از سال 1386 در سمت انیماتور بطور حرفه ای وارد صنعت انیمیشن شد . وی در بیش از 20 قسمت از تیزرهای وزارت کار، وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با مواد مخدر بعنوان انیماتور و همچنین 25 قسمت از سریال "راز جنگل شفا" را انیمیت و بعنوان سرپرست انیماتورها فعالیت نموده. از سال 1390 بعنوان کارگردان مجموعه "مهارتهای زندگی" فعالیت خود را شروع نمود و تا کنون بیش از 40 قسمت از این سریال را کارگردانی نموده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

مرتضی محمدی

کارشناس هنر، گرایش طراحی

وی از سال 87 وارد موسسه حور شد و در مجموعه تیزرهای آموزشی وزارت بهداشت به عنوان لی اوت من مشغول به کار شد. پس از آن در سریال راز جنگل شفا به عنوان لی اوت من فعالیت نمود.

از سال 91 به تیم کارگردانی مهارت های زندگی پیوست و تا کنون در سمت کارگردان در این پروژه مشغول به فعالیت است.